Panjur

  1. Home
  2. Ürünler
  3. Dış Mekân Yapı Malzemeleri
  4. Panjur

 

 

Alüminyum panjurlar konutlarımızı güneş ışınları, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak pencerelerin ömrünü uzatır. İçindeki doğa dostu poliüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Çalışma şekline göre motorlu, uzaktan kumandalı veya manuel olarak uygulanabilmektedir. Cephenize kazandırdığı estetik görünüşün yanında, güvenlik kaygılarınızı da ortadan kaldırır. Modern cephelere estetik bir görünüm sağlamak için değişik boyut, desen ve renk alternatifleri sunar.

 

 

 

 

Motorlu panjurlar, sıva üstü veya sıva altı duvar butonu ile kontrol edilir.

 

 

Mimari detaylara bağlı olarak dıştan takma alüminyum kutulu, PVC monoblok kutulu, gizli detay gibi farklı çözümler sunabilmektedir. Monoblok kutulu panjur sistemi; mimari projelerde panjur için özel bir yuva bırakılmadığı durumlarda, mevcut duvar boşluğunda panjurun pencerenin üzerinde toplanmasına imkân veren sistemlerdir. Doğrama ile renk ve doku açısından bütünlük sağlayan monoblok sistemlere, içteki kapaktan kolaylıkla müdahale edilebilir.

Konforunuzu arttırıcı opsiyonel özellikler: Uzaktan kumanda merkezi ve grup kontrol, rüzgâr, güneş ve yağmur sensörü, zaman ayarı ve güvenlik artırıcı askı kilit sistemi.

© Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.

denizmedia