KURUMSAL

  1. Home
  2. Kurumsal

KURUMSAL


Sektörle ilgisi 1999 yılına dayanan firmamız, 2003 yılında bir ihtisas firması olarak kurulmuştur. Kısa sürede sunum ve hizmet anlayışı ile yerli, yabancı tüm ilgililerin takdirini kazanmış ve mutlaka çalışılması gereken firma düzeyinde yerini almıştır.
 
Firmamız, portföyündeki ürünlerin tedarikindeki seçiciliği sayesinde, konularında dünyada söz sahibi olmuş firmaların temsilcileri ile çalışmayı tercih etmiş olup, bu firmalarla yıllardır büyük bir uyum içerisinde çalışmasını sürdürmektedir. Hizmet sunarken empati yaptığımız için sürekli müşteri memnuniyeti sağlayabilmekteyiz. Bu özelliklerimiz de firmamızı kaliteli ürün ve hizmette doğru adres yapmaktadır.

 

İhtiyaca uygun ürünün tespit edilebilmesi, üründen azami verim alınabilmesi ve doğru uygulanabilmesi için ücretsiz danışmanlık hizmetimiz mevcuttur.
 
ARGEMA YAPI OTOMASYON, temin ettiği tüm ürünlerin ömürleri boyunca emniyetli ve verimli bir şekilde kullanılmalarını sağlamak amacıyla, tecrübeli ekipleri ile kısa sürede onarım hizmeti vermektedir.
 
Tüm mekanik gereçler gibi, satışını yaptığımız ürünlerin de bakımının yapılması, ürünün ömrünün uzaması ve maliyetlerin azaltılması açısından oldukça önemli olmaktadır. Bu çerçevede, uygun görülmesi halinde periyodik bakım hizmeti de verilmektedir.
 
Satıcı–müşteri ilişkisi ile başlayan diyaloğumuz, daha sonra mutlaka dostluğa dönüşüyor ve bizler dost kazanmaktan mutlu oluyoruz.
 
Satış, montaj ve satış sonrası hizmetlerini vermiş olduğumuz ürünlerimizi, Kapı, Geçiş Sistemleri ve Endüstriyel Sistemler, İç Mekân Yapı Malzemeleri ve Dış Mekân Yapı Malzemeleri olarak üç grupta topladık. 
 
ARGEMA YAPI OTOMASYON AİLESİ

 

BELGELERİMİZ


 

© Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.

denizmedia