Endüstriyel Seksiyonel Kapı

  1. Home
  2. Ürünler
  3. Kapı Geçiş Sistemleri
  4. Endüstriyel Kapı
  5. Endüstriyel Seksiyonel Kapı

Her türlü yapıda başarıyla kullanılan seksiyonel kapılar, özellikle işyerleri için güvenli ve yüksek yalıtım niteliklerine sahip ortamlar yaratır. Dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü oluşu en önemli özellikleridir. Bu sebeple; işletmenize seçeceğiniz kapı, aynı zamanda ısı, enerji, zaman ve iş gücü tasarrufu anlamına gelmektedir.

Seksiyonel Kapılarda Standart ve Opsiyonel Özellikler

seksiyonel

 

 
 
  • Köşeli ve yuvarlak her türlü şeffaf akrilik, polikarbonat, temperli cam pencereler ile ortama ışık alabilir, güvenli bir trafik sağlayabilirsiniz. 
  • Otomatik ya da manuel isteyebileceğiniz seksiyonel kapılarda, seçiminiz motorlu ise; CE normlarında üretilmiş, kapı ağırlığına göre seçilmiş orijinal elektrik motorları kullanılır. Her türlü otomasyon ve güvenlik elemanının bağlanabileceği kontrol ünitesi, kapı alt kenar pnömatik güvenlik elemanı standart olarak sunulur. 
  • Yayaların geçmek için büyük bir kapıyı açarak içeri girmeleri işletmeler için ısı yalıtımı veya güvenlik gibi çeşitli açılardan istenmeyen durumlara yol açabilir. Yayaların geçebileceği başka bir kapı yok ise; kapıya entegre bir personel kapısı, işletme maliyeti açısından her zaman daha ekonomiktir. İstenmesi halinde personel kapıları panik kaçış üniteleri ile donatılabilirler

 

endistrüol
 

UYGULAMA ÖRNEKLERİ

© Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.

denizmedia