Elektrikli Isıtma Sistemleri

  1. Home
  2. Ürünler
  3. Dış Mekân Yapı Malzemeleri
  4. Elektrikli Isıtma Sistemleri

Yeni bir banyo, mutfak veya oturma odası inşa ettiğinizde veya mevcutları yenilediğinizde elektrikli zemin ısıtma konfor, enerji tasarrufu ve gayri menkulünüzün değerini arttırmak açısından güzel bir çözümdür. Sert iklim şartları kış mevsiminde bizlerin içeride kalmasına neden olur. İyi bir şekilde ısıtılmış bir evde uyanmanın ya da sıcak bir eve dönmenin rahatlık ve konforunu bir kez deneyimlersek bir daha bırakmak istemeyiz. Bu konforun ve rahatlığın ötesinde, elektrikli zemin ısıtma diğer hiçbir ısıtmanın sahip olmadığı kazançlara sahiptir.

Bakım gerektirmez
Elektrikli zemin ısıtma son derece güvenilirdir. Daha kompleks olan sulu zemin ısıtma sistemlerinin aksine, hareketli bir parçası yoktur ve bakım gerektirmez. Elektrikli zemin ısıtma evleriniz için uzun erimli ve sorunsuz bir ısınma sistemidir.

Sağlıklı çevre 

Geleneksel radyatörlerde ısınan hava tavana yükselir ve soğuk hava zemine iner. Bu sirkülasyon esnasında odada bulunan toz ortamda dolaşır. Zemin ısıtma bu sirkülasyonu önler. Alerjik rahatsızlıklara karşı ideal bir yaşam alanı sağlar.

Evinizin değerini yükseltir 

Zemin ısıtma bir evdeki tüm odalar ve alanlar için uygundur. Görünmez ve estetiktir. Elektrikli zemin ısıtma evinizin değerini yükseltmek ve daha cazip kılmak için mükemmel bir yatırımdır. 10 yıl garantilidir.

          

Tassu ve Tassu S 

Tassu zemin ısıtıcı kabloları, kuru odalar ve yüksek nem içeren mekanlarda güvenilir ve uzun ömürlü bir ısıtma çözümüdür. Nemli yerler için doğrudan zemin ısıtma en iyi çözümdür. Kısmi depolanabilir ısıtma, zemin yüzey kaplama malzemesi yüksek ısıl direnç gösteren odalarda kullanılır. Söz konusu yüksek ısıl direnç gösteren malzemeler; ahşap, vinil kaplama malzemeleri ve tekstil içerikli halılardır.

Termostatlar 

Ensto termostatları geniş bir ihtiyaç yelpazesine hitap eder. En yaygın kullanılanları: Yaşam alanları için: ECO16FR Taş veya seramik zeminli yaşam alanları için: ECO10F - ECO16FR Nemli alanlar için: ECO10F

StepMat 

StepMat, ısıtıcı kablo hasırı, ek ısı ihtiyacı duyulan iç mekanlarda en esnek ve basit çözümdür. Hasır kendinden yapışkanlıdır ve her şekildeki zemin yüzeyine kolayca uygulanabilir. En düşük uygulama sıcaklığı +50oC.dir.

© Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.

denizmedia