DEKORATİF ÇİT

DEKORATİF ÇİT

Konut, işyeri, villa ve site çevrelerinde, fabrika, otoyol, spor kompleksi projelerinde, park - bahçe düzenlemelerinde, gerek güvenlik, gerekse estetik amaçlı tüm çit uygulamalarında kullanılır. Alternatiflerine göre daha ekonomik, uzun ömürlü, estetik, bakım gerektirmeyen, istenildiği an sökülüp başka yerde uygulanabilen, görüntü kirliliği yapmayan bir üründür.

DÖNER KAPI

DÖNER KAPI

Döner kapılar, mimaride fonksiyon ve estetiği birlikte düşünenlerin öncelikli tercihidir. Şık görünümü, üretimindeki yüksek teknoloji, tam otomatik ya da yarı otomatik ve manuel seçenekleri ile tercih nedenidir.

ENDÜSTRİYEL KAPI

ENDÜSTRİYEL KAPI

Her türlü yapıda başarıyla kullanılan seksiyonel kapılar, özellikle işyerleri için güvenli ve yüksek yalıtım niteliklerine sahip ortamlar yaratır. Dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü oluşu en önemli özellikleridir. Bu sebeple; işletmenize seçeceğiniz kapı, aynı zamanda ısı, enerji, zaman ve iş gücü tasarrufu anlamına gelmektedir.

FOTOSELLİ KAPI

FOTOSELLİ KAPI

Günümüzde otel, ofis, banka, mağaza, restoran, süper market, hava alanı, hastane gibi pek çok işlevsel yapıda otomatik kapılar tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedenleri; kullanıcıların fonksiyonel beklentilerini karşılamak, iklimlendirme özelliği sayesinde ısıtma / soğutma giderlerinde ekonomi sağlamak, içerideki sağlıklı ortamı dışarıdaki olumsuz etkilerden korumaktır.

HIZLI PVC KAPI

HIZLI PVC KAPI

Endüstriyel kapılara göre daha hızlı açılıp kapanabilen bu kapılarda, rüzgar direnci ve sızdırmazlık ihtiyacına göre katlanır veya rulo modelleri tercihi yapılabilir.

KEPENK

KEPENK

Güvenliğini sağlamak istediğiniz her türlü ticari işletme veya mağazalarda, konutlarda kullanılabilen kepenk sistemleri, ayrıca konforlu bir kullanım sağlar, cephelerin estetik görünmesine de katkıda bulunur. Kullanım yerlerine, istenilen mukavemet değerlerine, ölçülerine, yalıtım durumlarına göre alüminyum ve sac tercihi yapılabilir. Kullanım amacına göre tek cidarlı, çift cidarlı, poliüretan dolgulu, gözetleme pencereli, mikro delikli çeşitleri mevcuttur.

PANJUR

PANJUR

Alüminyum panjurlar konutlarımızı güneş ışınları, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak pencerelerin ömrünü uzatır. İçindeki doğa dostu poliüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Çalışma şekline göre motorlu, uzaktan kumandalı veya manuel olarak uygulanabilmektedir.

PRATİK SUNDURMA

PRATİK SUNDURMA

Pencere ve kapılarınızı yağmur kar gibi hava koşullarına karşı korunması amaçlı bir üründür. Pratik Sundurma güneye bakan pencere ve kapıların üzerinde konumlandırılmasıyla, ısıyı % 65’ e kadar süzer, bu oran batı ve doğu pencerelerinde % 77’ ye kadar çıkar. Güneş ışınlarında bulunan UV ışınlarını % 100 filtre ederek, doğramalarınızı ve ev eşyalarınızı korur, renk solmasını önler.

ŞÖMİNE

ŞÖMİNE

Şömineler çok eskiden beri insanların ısınma ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, ateşin dinlendirme ve romantizm etkisinden faydalanmasını da sağlamışlardır. Teknik olarak, açık ve kapalı şömine olarak sınıflandırılabilirler.

YANA KAYAR BAHÇE KAPISI

YANA KAYAR BAHÇE KAPISI

Kapının ağırlığı, uzunluğu, çalışma sıklığı gibi faktörlere bağlı olarak 300 Kg ile 3.000 Kg arasında farklı modellerle ihtiyaçları karşılamak mümkündür. Uzaktan kumanda veya düğme ile kontrol edilen kapılarda flaşör lamba, anten gibi parçalar standart olarak verilmektedir. Elektrik kesilmelerinde kapı manuel olarak da kullanılabilmektedir.

BARİYER

BARİYER

Konutların bahçe, fabrika ve depo gibi işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otoparklarında, kontrollü geçişi sağlamak için, kullanılan mekanizmalardır. Her türlü geçiş kontrol sistemi uygulanabilir. Kollu bariyerler yoğun kullanım için uygundur. Kol boyu 3 – 6 metredir. Kol boyu 8 metre olan özel bariyerler de mevcuttur.

REZFREE YENİ ÜRÜN

HAKKIMIZDA

Sınırsız müşteri memnuniyeti düşüncesi ışığı altında faaliyet alanını her geçen gün yenileyerek daima kaliteli ürünlerle portföyünü şekillendirmeye yönelmiştir. Gelişen alt yapısı ile birlikte her geçen gün ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek konusunda iddialı bir noktaya ulaşmıştır. Gelişen ülke teknolojilerini maksimum düzeyde kullanarak, hizmetini gerçekleştirdiğimiz ürünlere kaliteyi yansıtmaktır. Firmamız bu düşünceden hareketle uzmanlaşmayı ön plana çıkarmış kaliteyi müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve bu bilinci kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Amacımız her zaman kaliteli ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve bu doğrultuda ürün portföyüne sürekli yeni ürünler ekleyerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri beklentilerini, kalite politikasıyla en iyi surette sağlamak, Çağımıza uygun teknolojiyi üst düzeyde kullanarak, standart kaliteyi yakalamak, Müşteri memnuniyetini bire bir sağlamak için en üst düzey gayrette bulunmak, Teknolojiyi üst düzey kullanarak, web gelişimi yapmak, interneti takip etmek, Daima Gülümsemek

MİSYONUMUZ

Dürüst hizmet;
Müşteri memnuniyetini garanti eder.

Makul/Ölçülü kar;
İnsanlığa hizmeti hedef alarak makul kar en fazla faydayı ifade eder.

Dengeli büyüme;
Bölüşümü, paylaşımı bilerek, çalıştırdığımız insanlara emeğin karşılığını vererek, çok istihdam sağlamak, istikrarlı büyümek, yatırım yapmak, ülke ekonomisine katma değer sağlamak, vergi vermek, insanlığa hizmet demektir.

© Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.

denizmedia